Instagram Reklamları

en yüksek ETKİLEŞİMİ ALIN

Profesyonel Instagram Reklam Yönetimi

Her gün 400 milyondan fazla kullanıcı ,fotoğraf ve videolarını paylaşmak ve yeni şeyler keşfetmek için İnstagram’ ı ziyaret ediyor. Siz de ürün ve hizmetlerinizin keşfedilmesi için İnstagram’ da reklam yayınlayarak yüksek etkileşim oranı yakalayabilirsiniz. Detaylı hedef kitleleme ve doğru analiz ile kısa zamanda doğru kişilere ulaşmanız çok kolay. Doğru hedef kitleye ulaşmanız ve yüksek etkileşim alabilmeniz için size yardımcı oluruz.

Analiz

İhtiyaçlarınıza yönelik pazar analizini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.

Strateji

Kitlenize kendinizi en doğru şekilde anlatabileceğiniz bir strateji oluşturuyoruz.

Hedef Kitle

Markanıza, ürün ya da hizmetlerinize ilgi duyabilecek doğru hedef kitleyi tanımlıyoruz.

Kampanya

Kitlelerin etkileşime geçebileceği kampanyalar hazırlıyoruz.

N

Optimizasyon

Yapay zeka ile reklamlardan topladığımız veriler ışığında kampanyaları optimize edip daha az maliyetle daha çok dönüşüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.

i

Raporlama

Kampanyanızın nasıl gittiğini görebilmeniz için aylık raporlar sunuyoruz.

Instagram Reklam Modelleri

İnstagram reklamları ile pazarlama, marka bilinirliği ve yüksek geri dönüşüm oranı yakalayabileceğiniz kampanyalar oluşturabilirsiniz. Hikaye reklamları, fotoğraf reklamları, video reklamları, dönen reklamlar, koleksiyon reklamları, keşfet reklam modellerini kullanarak hedefinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Hikaye Reklamları

Instagram Stories’de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 500 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun.

Fotoğraf Reklamları

Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatın. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.

Video Reklamları

Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 120 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz.

Dönen Reklamlar

İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katın.

Koleksiyon reklamları

Koleksiyon formatını kullanarak insanlara görsel açıdan ilham verebilir ve hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesine, incelemesine ve satın almasına yardımcı olabilirsiniz. Video, görseller veya her ikisini birden kullanarak bir ürün veya yaşam tarzına odaklanan bütüncül bir hikaye anlatın.

U

Keşfet Reklamları

Akış reklamlarınızın kapsamını, ilgi alanlarını takip ettikleri hesapların ötesinde genişletmek isteyen hedef kitleleri kapsayacak şekilde büyüterek keşfetmeye yönelik düşünce tarzına sahip kişilere erişin.

AKLINIZA TAKILAN YA DA SORMAK İSTEDİĞİNİZ NE VARSA BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİNİZ