LinkedIn Reklamları

SEKTÖRDE ÖNE ÇIKIN

Profesyonel LinkedIn Reklam Yönetimi

Sektör bazlı hedefleme yapabildiğimiz Linkedin, piyasada güç kazanmak istediğinizde kullanabileceğimiz en doğru mecra. Milyonlarca şirket sahibi ve şirket yöneticisine kolaylıkla ulaşabiliriz. Doğru analizle, doğru hedef kitleye sizi ulaştırabiliriz.

Analiz

İhtiyaçlarınıza yönelik pazar analizini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.

Strateji

Kitlenize kendinizi en doğru şekilde anlatabileceğiniz bir strateji oluşturuyoruz.

Hedef Kitle

Markanıza, ürün ya da hizmetlerinize ilgi duyabilecek doğru hedef kitleyi tanımlıyoruz.

Kampanya

Kitlelerin etkileşime geçebileceği kampanyalar hazırlıyoruz.

N

Optimizasyon

Yapay zeka ile reklamlardan topladığımız veriler ışığında kampanyaları optimize edip daha az maliyetle daha çok dönüşüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.

i

Raporlama

Kampanyanızın nasıl gittiğini görebilmeniz için aylık raporlar sunuyoruz.

LinkedIn Reklam Modelleri

Dünyanın en büyük profesyonel ağında ideal müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Dünyanın en çok görüntülenen profesyonel haber akışında farkındalığı ve liderliğinizi arttırabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş mesajlarla takipleri artırabilir, dönüşümleri artırabilir veya içeriğinizi tanıtabilirsiniz.

b

Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik üyelerin akışında görünen bir şirketten terfi edilen bir LinkedIn gönderidir. Metin, resim veya video ve reklam verenin seçtiği ilgili web sitesine bağlantılar içerebilir.

i

Metin Reklamları

Metin reklamlar, birçok sayfanın sağ tarafında veya üst başlığında görünen reklamlardır. Bu reklamlarda yalnızca metin ya da metinle birlikte resim (ör. şirketin logosu) bulunabilir. Bir metin reklamı tıklattığınızda, reklam veren tarafından seçilen bir web sitesine götürür.

v

Sponsorlu Mesaj

Mesaj reklamları bir reklamveren tarafından İletinize gönderilen LinkedIn İleti reklamları hem masaüstü hem de mobil cihazlarda görünür. Bunlar konu satırındaki sponsorlu sözcük ile tanımlanabilir.

Dinamik Reklamlar

Dinamik reklamlar, her üye için dinamik olarak değişen kişiselleştirilmiş reklamlardır. Dinamik reklamlar; üyelerin profil fotoğrafını, adını ve iş alanını kullanarak kişiye özel reklam oluşturur.

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlar, masaüstündeki LinkedIn.com sayfaların yanındaki alanda görünen resim tabanlı reklamlardır.

AKLINIZA TAKILAN YA DA SORMAK İSTEDİĞİNİZ NE VARSA BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİNİZ