Video Animasyon

HİZMET VE ÜRÜNLERİNİZİ TANITMANIN EN ETKİLİ YOLU

Anahtar Teslim Video Projeleri

Yapılan bir araştırmaya göre markaların video içeriklerini daha önce paylaştıklarını belirten tüketicilerin oranı %70. Tüketicilerin %52′ si satın alma kararı almalarında video içeriklerin çok daha etkili olduğunu söylüyor.  Bu doğrultuda video içerikleri göz ardı etmemek gerektiğini söylemek mümkün.

Günümüzde Facebook üzerinden izlenen video sayısı 8 milyardan fazla. Buda 100 milyon saatten fazla video izlenmesi anlamına geliyor. Sosyal ağlardaki videolar, metin ve görsellere göre yüzde 1200 daha fazla etkileşim ve paylaşım alıyor. Bunlarla birlikte video paylaşımlarında yüzde 135 organik erişim sağlanıyor.

Dijital Hizmetler tecrübeli ekibiyle derdinizi tüketiciye en iyi şekilde anlatmanız için çalışıyor ve profesyonel içerikler üretiyor.  Videoları hazırlarken ihtiyacınıza yönelik bir senaryo üzerinden ön hazırlığımızı yapıyoruz. Sonrasında kreatif ekibimiz markanıza uygun konsepti hazırlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Onayınızla birlikte içeriği üretip yayına hazırlıyoruz.

Hizmet ve Ürünlerinizi En Etkili Şekilde Anlatabilirsiniz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için tasarım trendlerine bağlı kalarak yaratıcı video içerikler oluşturuyoruz. Amaçlarınıza ulaşmanızı sağlamak için tam iş birliği içerisinde videolar üretiyoruz.

Araştırma

İhtiyaçlarınıza yönelik pazar araştırmaları yapıyoruz.

Senaryo ve Metin

Hizmet ve ürünlerinizi en doğru şekilde anlatabileceğiniz senaryolar oluşturuyoruz.

Konsept

Sizi en iyi yansıtacak konsepti belirliyoruz.

U

Tasarım

Hazırladığımız konsepti size özel tasarlıyoruz.

g

Üretim

İçeriği hazırlıyor tüm prosesleri tamamlıyoruz.

Teslim

Sizin için ürettiğimiz yaratıcı içeriği yayına uygun hale getirip teslim ediyoruz.

HEMEN BİR VİDEO PROJESİ BAŞLATMAK İÇİN FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ

Cart
  • No products in the cart.